APARATŪRAS KOSMETOLOĢIJA 

SIEVIETĒM & VĪRIEŠIEM

APARATŪRAS KOSMETOLOĢIJA

LPG ENDERMOLIFTS

Endermolifts LPG likvidē manāmas ādas novecošanās pazīmes, piemēram, grumbiņas, krunciņas un ādas ļenganumu, atjaunojot sejas, kakla un dekoltē zonas dabisko starojumu.

Ar laiku mūsu jutīgā sejas āda, kakls un dekoltē zona zaudē izskatu. Tas notiek gan sievietēm, gan vīriešiem jebkuram ādas tipam. Lai gan tiek lietoti sabalansēts uzturs, kvalitatīva kosmētika un saules aizsardzības līdzekļi, āda kļūst nokarena un veidojas dzīļas grumbas. Lai pagrieztu laiku atpakaļ un apturētu redzamo novecošanās pazīmju strauju veidošanos, Endermolifts procedūra koncentrējas uz ādas virsējo slāni, kurā atrodas fibroblasti. Fibroblasti atbild par kalogēna un elastāna šķiedru veidošanos ādā, kas to padara vingru un elastīgu, stimulējot šūnu aktivitāti.

ENDERMOLIFTS RISINa šādaS PROBLĒMAS:

 • noguruša izskata sejas āda,
 • ādas elastīguma zudums,
 • grumbas un krunciņas,
 • dubultzods,
 • tūska,
 • maisiņi zem acīm,
 • kakla un dekoltē zonas elastīguma zudums.

Tūska. Unikāla drenāžas masāža ar liftinga elementiem ir speciāli radīta pietūkušai ādai. Šī masāža ievērojami samazina maisiņus, likvidē tumšos riņķus zem acīm un plakstiņu pietūkumu, kā arī atjauno sejas kontūras.

Elastīgums. Ar laiku savienojošie audi zaudē elastīgumu. Vienīgais veids, kā nepieļaut ādas vītumu, ir stimulēt tās elastīna veidošanos, kas ir vingras un jaunas ādas priekšnosacījums. Pirmā liftinga tehnoloģija LPG radās pirms 10 gadiem. Visus šos gadus tehnoloģija attīstījās un pilnveidojās. Rezultātā uzlabojās ne tikai iekārtas, bet arī darba metodes ir kļuvušas efektīvākas. Liels skaits klīnisko pētījumu, kas šajā laikā veikti dažādās valstīs uz jau esošo LPG tehnoloģiju bāzes, ir ļāvuši radīt optimālu tehniku, kas cīnās ar sejas ādas un dekoltē zonas novecošanos. Šī tehnika patentēta kā liftinga masāža. Profesora Revaza (Revuz) (Dermatology, Mondor hospital, Creteil, Francija) pētījumi pierāda, ka mehāniska iedarbība uz ādu liftinga manipulāciju rezultātā rada izmaiņas fibroblasta matriksā, kā rezultātā sejas āda, kakla un dekoltē zonā kļūst blīva un savelkas.

PROCEDŪRAS ENDERMOLIFTS REZULTĀTI:

 • veselīgs ādas izskats,
 • tvirtākā un gludākā sejas, kakla un dekoltē zonas āda,
 • grumbu un krunciņu samazināšana,
 • sejas muskuļu atslābināšana,
 • asins cirkulācijas uzlabošana.

LĀZERA BIOREVITALIZĀCIJA

Absolūti jauna kompleksa ādas atjaunojošanas metodika, kas balstīta uz aukstā lāzera un zemmolekulārās hialuronskābes pamata.

Procedūra ir paredzēta dziļai ādas mitrināšanai, sejas, kakla un dekoltē zonu ādas novecošanas aizkavēšanai, kā arī cīņai ar vecuma radītām izmaiņām (ādas sausums, krunciņas, ādas elastīguma zudums utt.). Mēs novecojam, un mūsu āda pakāpeniski zaudē elastību, tā vairs nav gluda, samazinās kolagēna izstrāde, parādās krunciņas. Hialurox ir unikāla iekārta, kas ļauj izmantot hialuronskābes spēju cīnīties ar grumbām, atjaunojot ādas apjomu un elastību, neizmantojot adatas vai ķirurģisku iejaukšanos.

PROFESIONĀLĀ FORMULA

Hialuronskābes pagatavošanas tehnoloģija profesionālai lietošanai, kas ir ļoti populāra starp visprestižākajiem kosmētikas brendiem, dod labus rezultātus tikai uz ādas virsmas, jo hialuronskābe nevar iekļūt caur ādas porām, kas skaidrojams ar to, ka ādas poru diametrs ir 40 mikroni, bet hialuronskābes molekulas diametrs ir 75 mikroni.

Hialurox profesionālās sistēmas noslēpums ir gels no hialuronskābes. Ar nanotehnoloģiju palīdzību hialuronskābes molekula ir sadalīta daudzās daļās un šīs mazas daļiņas ir ievietotas speciālās nanosfērās. Nanosfēras ir bagātinātas ar vitamīnu C, vīksnas ekstraktu, kam piemīt antihialuronidāzes efekts (hialuronskābes sabrukuma novēršana).

Tādā veidā hialuronskābe nokļūst ādas dziļākajos slāņos, nodrošinot ādai nepieciešamo mitrinājumu.

Hialuronskābes regulāra ievadīšana ar aukstā lāzera palīdzību stimulē kolagēna un elastīna sintēzi (šķiedras, kuras atbild par ādas elastību), jaunu hialuronskābes molekulu izstrādi, sekmē šūnu vairošanos un dalīšanos, kā arī nostiprina asinsvadus. Pateicoties šiem procesiem, āda kļūst tvirtāka, samazinās krunciņas, ādas sausums pazūd.

AUKSTAIS LĀZERS

Iedarbojoties ar auksto lāzeri sadalītās daļas molekulas tiek atgrieztas sākotnējā stāvoklī. Atjaunotās hialuronskābes molekulas pievienojas bazālajām šūnām, palīdzot tām "piepūsties" līdz tādam izmēram, kāds tām bija, kad āda vēl bija jauna.

PROCEDŪRAS NOSLĒPUMS

Šī nav vienkārši procedūra, kuras mērķis ir cīņa ar novecošanu. Šī ir apmācības programma ādas un organisma šūnām izstrādāt hialuronskābi, kolagēna un elastīna šķiedras, kā arī aktivizēt dabiskos procesus, pateicoties kuriem āda šīs vielas producē. Salīdzinājumam – mēs ādai dodam nevis „glāzi ūdens”, bet palīdzam tai atrast aku, no kuras iespējams ņemt nepieciešamo ūdens daudzumu jebkurā laikā. Mēs mitrinām ādu un apmācam patstāvīgi baroties, atjaunoties no iekšpuses un aizkavēt novecošanās pazīmju parādīšanos. Procesa aktivizācijai ir nepieciešami 3–6 seansi.

HIALURONSKĀBE

Hialuronskābe ir atrodama absolūti visos dzīvajos organismos. Cilvēka ādā hialuronskābe saista lielu ūdens daudzumu –viena hialuronskābes molekula var saistīt 1000 molekulu ūdens. Hialuronskābes ietekmē aizplūst visi toksīni, pazūd brīvie radikāļi, veidojas jauni sīkie kapilāri, sintezējas daudzas ādai nepieciešamas vielas.

Vecums, kā arī tādi faktori kā nelabvēlīgi ekoloģiskie apstākļi, nepietiekams ūdens daudzums šūnās, nesabalansēts uzturs utt. mazina hialuronskābes izstrādes daudzumu. Tā rezultātā sejas ādā parādās grumbiņas, āda kļūst sausāka, savītusi.

Hialuronskābes daudzums nosaka ādas elastības pakāpi. Jaundzimušiem bērniem ādas elastības pakāpe ir visaugstākā. 40 gadu vecumā tā samazinās par 50%, un pēc 60 gadu vecuma mums ir tikai 10% no tā hialuronskābes daudzuma, kāds mums bija dzimšanas brīdī.

ULTRASKAŅAS PĪLINGS

Laiks – 1h 30min
Kurss – 3–4 procedūras

Procedūru biežums – 1x/2–3 nedēļās

Pīlings ir paredzēts visiem ādas tipiem (izņemot kuperozu ādu).

DARBĪBAS PRINCIPS

Ultraskaņas pīlings tiek veikts ar aparātu Ultrasonic Power. Ierīce darbojas ar frekvenci 24 KHz, kas izraisa uz ādas uzklātā preparāta burbuļošanu. Burbuļi nokļūst raga slānī un noloba to.

PROCEDŪRAS EFEKTI

 • Procedūras laikā tiek noņemts raga slānis (epidermas virsējā kārta), tā rezultātā tiek uzlabota sejas krāsa un veicināta labāka kosmētikā esošo aktīvo sastāvdaļu iekļūšana ādā.
 • Tiek attīrītas poras un noņemts liekais sebums, poru diametrs samazinās, āda izskatās gludāka.
 • Procedūras laikā izmantotās kosmētikas aktīvās dabiskās sastāvdaļas dziļi mitrina ādu un atjauno to.
 • Procedūras laikā veiktajai ultraskaņas masāžai piemīt liftinga efekts. Pie tam ultraskaņas masāža uzlabo mikrocirkulāciju, mazina grumbiņas un uzlabo ādas tonusu.

Kopumā pēc procedūras āda izskatās jaunāka, atpūtusies un dzīvības pilna. Tiek uzlabota ādas elastība, āda veselīgi staro. Tiek uzlabota sejas krāsa, mazinās poru diametrs, āda kļūst svaigāka, gludāka un maigāka.

PROCEDŪRAS GAITA

 • Sejas ādas attīrīšana un sagatavošana procedūrai.
 • Ultraskaņas pīlings ar aktīvās kosmētikas izmantošanu.
 • Ultraskaņas masāža ar speciālo želeju.
 • Antibakteriālas, poru savelkošas un attīrošas vai mitrinošas (atkarībā no ādas tipa) sejas maskas uzklāšana.
 • Nobeigumā – mitrinoša krēma uzklāšana, kas satur dabiskās sastāvdaļas un kāpina procedūras efektivitāti.

ULTRASKAŅAS SEJAS MASĀŽA

Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svārstību iedarbība. Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu lieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas liftingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai.

Jau ilgu laiku kosmetoloģijas praksē ar lieliem panākumiem izmanto ultraskaņas masāžu sejai.

Par to, ka ultraskaņas viļņi var labvēlīgi ietekmēt cilvēka organismu, zinātnieki uzzināja jau sen – eksperimenti šajā nozarē sākās jau pagājušā gadsimta 30. gados. Pirmos rezultātus izmantoja mediķi, viņiem pievienojās kosmetologi. Ultraskaņa arī šodien konkurē ar daudzām citām metodikām, ieskaitot vispopulārākās. Ultraskaņas procedūrām ir minimāli ierobežojumi un pieņemamas cenas.

Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska iedarbība paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu krampjus, izlīdzina rētas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

Ultraskaņas sejas masāžas kursa rezultātā sejas āda izlīdzinās un atjaunojas, mazās krunciņas izzūd, tiek izdzēstas noguruma un stresa pēdas, sejas kontūras paliek izteiktāka, ādas krāsa – veselīgāka. Ultraskaņas masāžas efektivitāte palielinās, to kombinējot ar biostimulāciju un liftmasāžu.

Ultraskaņas sejas masāža ir netraumatiska, procedūras laikā āda neizstiepjas. Ultraskaņas masāžas delikātums un drošība ļauj lietot to ādai ap lūpām un acīm.

Ultraskaņas sejas masāžu neveic hiperpigmentācijas, vitiligo, sirds mazspējas, grūtniecības un paaugstināta asinsspiediena gadījumos.

PROCEDŪRAS GAITA

 • Speciālists attīra ādu. Ar pīlinga palīdzību tā tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām. Āda tiek sagatavota nākamajam procedūras posmam.
 • Speciālists izvēlas programmu un nosaka ultraskaņas intensitāti atkarībā no klienta estētiskās problēmas. Ultraskaņas iedarbības laiks – līdz 30 minūtēm.
 • Uz ādas uzklāj speciālu kosmētiku. Pateicoties ultraskaņai, kosmētiskā līdzekļa komponenti nokļūst dziļāk un iedarbojās labāk.